Szybki kontakt

Denteamed

NZOZ Denteamed

tel. (81) 479-37-88
20-817 Lublin
ul.Poligonowa 12/4
pn-pt 9.00 do 20.00
so. 9.00 do 13.00

e-mail: biuro@denteamed.pl

 

UWAGA!

W zakładce
"Projekt POKL"
znajdują sie zapytania
ofertowe na usługi
szkoleniowe dla kadry
Deentimed s.c.Denteamed

Usługi - Implantologia

Ta stosunkowo młoda dziedzina stomatologii zyskuje co raz większą grupę zwolenników i jest chętnie akceptowana przez pacjentów. Sam implant jest tytanową śrubą , którą umieszcza się w kości szczęki lub żuchwy w miejscu brakującego korzenia zęba . Na tak utworzonym „korzeniu” osadza się koronę protetyczną odtwarzającą kształt zęba.

Leczenie implantologiczno – protetyczne jest leczeniem , które daje wiele możliwości w uzupełnianiu braków zębowych . Wykorzystywane w sytuacjach, gdy dotychczasowym jedynym rozwiązaniem było wykonanie protezy ruchomej a możliwe jest wszczepienie kilku implantów i wykonanie pracy stałej.

Niekiedy pacjenci mają problemy z utrzymaniem protezy ruchomej „na miejscu” , osadzenie takiej protezy na implantach znacznie poprawia jej retencję oraz zapewnia komfort jej użytkownikowi. Implanty są również celnym rozwiązaniem w sytuacji braku pojedynczego zęba . Można wtedy uniknąć szlifowania sąsiednich zdrowych zębów i wykonanie jedynie pojedynczej korony.

W naszej placówce oferujemy państwu leczenie implantologiczne , dobierane indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta. Możliwe jest wykonanie jednoczasowego implantu , który od razu obciążany jest TYMCZASOWYM uzupełnieniem protetycznym ( po kilku miesiącach zastępowany uzupełnieniem docelowym). Efekt leczenia widoczny jest od razu – pacjent przychodzi bez zęba , a wychodzi z zębem.
Niekiedy lepszym rozwiązaniem jest leczenie wieloetapowe , kiedy to początkowo wszczepia się implant w kość wyrostka zębodołowego , a dopiero po okresie jego całkowitej integracji z kością obciążany jest docelowym uzupełnieniem protetycznym.
do góry strony | przejdź do usług