Szybki kontakt

Denteamed

NZOZ Denteamed

tel. (81) 479-37-88
20-817 Lublin
ul.Poligonowa 12/4
pn-pt 9.00 do 20.00
so. 9.00 do 13.00

e-mail: biuro@denteamed.pl

 

UWAGA!

W zakładce
"Projekt POKL"
znajdują sie zapytania
ofertowe na usługi
szkoleniowe dla kadry
Deentimed s.c.Denteamed

Usługi - Chirurgia stomatologiczna

Powyższa dziedzina stomatologii znajduje zastosowanie nie tylko w sytuacjach , gdy konieczne jest usunięcie zęba . Często jest niezastąpiona w przypadkach , gdy walczymy o utrzymanie naturalnego zęba pacjenta. Konieczne jest w takich sytuacji wykonanie resekcji wierzchołka korzenia zęba – czyli odcięcie na niewielkim odcinku samego wierzchołka korzenia zęba wraz z oczyszczeniem jego okolicy ze zmian patologicznych , a także jego szczelnym wypełnieniem. Zabieg taki wskazany jest w przypadkach nawracających stanów zapalnych danego zęba mimo prowadzonego leczenia zachowawczego.

Ingerencja chirurgiczna konieczna jest również w przypadkach zespołowego leczenia , kiedy to niewyrznięte , nieprawidłowo ustawione zęby mogą zostać odsłonięte , a następnie przy pomocy aparatu ortodontycznego wprowadzone do łuku zębowego.

Oferujemy również usuwanie zębów zatrzymanych (najczęściej dotyczy to zębów mądrości) w sytuacjach gdy wywołują one stany zapalne lub stanowią przeszkodę w leczeniu ortodontycznym.

Czasami jednak interwencja chirurgiczna jest ostatecznym rozwiązaniem i konieczne jest usunięcie zęba , który nie poddaje się leczeniu lub zaistniałe powikłania eliminują celowość dalszego leczenia.
Staramy się wszystkie procedury chirurgiczne przeprowadzać z największą starannością , tak aby pacjentowi zapewnić bezbolesność oraz komfort , które w czasie leczenia chirurgicznego są niezwykle istotne.
do góry strony | przejdź do usług