Szybki kontakt

Denteamed

NZOZ Denteamed

tel. (81) 479-37-88
20-817 Lublin
ul.Poligonowa 12/4
pn-pt 9.00 do 20.00
so. 9.00 do 13.00

e-mail: biuro@denteamed.pl

 

UWAGA!

W zakładce
"Projekt POKL"
znajdują sie zapytania
ofertowe na usługi
szkoleniowe dla kadry
Deentimed s.c.Denteamed

Usługi - Protetyka

Jest to dziedzina stomatologii , która ma na celu uzupełnienie braków zębowych; Możliwe jest to dzięki pracom ruchomym (protezy osiadające , szkieletowe , nakładowe) lub stałym (mosty , korony , licówki).

Uzupełnienia z pierwszej grupy służą najczęściej uzupełnieniu wielu braków zębowych , jednak nie są one na stałe przymocowane w jamie ustnej lecz utrzymują się w niej dzięki dodatkowym elementom zaczepowym (klamry , zatrzaski , zasuwy);

Druga grupa uzupełnień jest na stałe umocowywana w jamie ustnej bez elementów zaczepowych. Zapewniają one wysoki efekt kosmetyczny i często służą nie tylko uzupełnieniu brakujących zębów ale poprawie kształtu korony zęba czy też odtworzeniu jej kształtu jeśli uległa zniszczeniu w znacznym stopniu.

Dla najbardziej wymagających pacjentów mamy do zaoferowania pełnoceramiczne prace protetyczne tzn. bez podbudowy metalowej, co zapewnia wysoki efekt estetyczny.

Powyższe prace wykonywane są przy współpracy z pracownią protetyczną;

Technicy dentystyczni, którzy wykonują dla nas prace protetyczne maja wieloletnie doświadczenie w zawodzie i zapewniają wysokiej jakości uzupełnienia.
do góry strony | przejdź do usług