Szybki kontakt

Denteamed

NZOZ Denteamed

tel. (81) 479-37-88
20-817 Lublin
ul.Poligonowa 12/4
pn-pt 9.00 do 20.00
so. 9.00 do 13.00

e-mail: biuro@denteamed.pl

 

UWAGA!

W zakładce
"Projekt POKL"
znajdują sie zapytania
ofertowe na usługi
szkoleniowe dla kadry
Deentimed s.c.Denteamed

Usługi - Stomatologia estetyczna

W dzisiejszych czasach co raz częściej zwracamy uwagę nie tylko na to aby mieć zdrowe zęby ale również „ładne”  Dla tych z państwa , którym zależy na estetyce uśmiechu oferujemy zabiegi profesjonalnego wybielania zębów.

Metodę wybielania dostosowujemy indywidualnie do potrzeb pacjenta . Dlatego oferujemy zarówno wybielanie nakładkowe – czyli w zasadzie przeprowadzane przez pacjenta w domu po wykonaniu nakładek i dokładnym instruktarzu stosowania.

Proponujemy również wybielanie przeprowadzane na fotelu stomatologicznym przez lekarza przyspieszane światłem lampy diodowej.

W przypadku zębów leczonych kanałowo zapewniamy wewnętrzne ich wybielanie. Stosowane przez nas preparaty oraz duża staranność w przestrzeganiu procedur zapewni bezpieczeństwo tego zabiegu i minimalizację wystąpienia powikłań.

Ładne zęby to nie tylko białe ale także kształtne zęby. Dlatego w razie potrzeby oferujemy państwu estetyczną korektę kształtu korony zęba materiałami kompozytowymi lub tez uzupełnieniami protetycznymi. W niektórych przypadkach w celu uzyskania estetycznego uśmiechu konieczne jest zastosowanie leczenia ortodontycznego. Proponujemy państwu aparaty stałe z zamkami metalowymi lub też kosmetycznymi . (Więcej informacji w zakładce Ortodoncja)
do góry strony | przejdź do usług