Szybki kontakt

Denteamed

NZOZ Denteamed

tel. (81) 479-37-88
20-817 Lublin
ul.Poligonowa 12/4
pn-pt 9.00 do 20.00
so. 9.00 do 13.00

e-mail: biuro@denteamed.pl

 

UWAGA!

W zakładce
"Projekt POKL"
znajdują sie zapytania
ofertowe na usługi
szkoleniowe dla kadry
Deentimed s.c.Denteamed

Usługi - Stomatologia zachowawcza oraz profilaktyka próchnicy

Stomatologia zachowawcza jest dziedziną zajmującą się leczeniem choroby próchnicowej zębów oraz zastępowaniem utraconych tkanek materiałami odtwórczymi.

W naszym gabinecie stosujemy wysokiej jakości materiały wypełniające , które nie tylko zapewnią wysoki efekt estetyczny ale również szczelność i trwałość wypełnień. Mamy do dyspozycji różne materiały , które są dobierane indywidualnie do danych potrzeb pacjenta.

Naszym najmłodszym pacjentom proponujemy kolorowe wypełnienia aby leczenie stomatologiczne mogło kojarzyć się nie tylko  z przykrym obowiązkiem ale z zabawą i przyjemnością. W przypadku wskazań lub prośby pacjenta zapewniamy skuteczne znieczulenie aby każdy mógł poczuć się komfortowo oraz bezpiecznie.

Profilaktyka próchnicy jest niezwykle istotną , a często niedocenianą i pomijaną częścią leczenia stomatologicznego. To właśnie dzięki systematycznej profilaktyce wdrażanej już od najmłodszych lat możliwe jest uniknięcie rozwoju choroby próchnicowej zębów. Naszym zdaniem bardzo ważne jest wypracowanie odpowiednich nawyków higienicznych w bardzo wczesnym wieku, dlatego zapraszamy naszych milusińskich na instruktaże higieny jamy ustnej oraz regularne pokrywanie zębów (zarówno mlecznych jak i stałych) preparatami z fluorem. W celu zabezpieczania przed próchnicą powierzchni zębów stałych zapraszamy na ich profilaktyczne lakowanie.
do góry strony | przejdź do usług